Gorzów pokonany zgodnie z planem. Drukuj
odsłon: 1655
Wpisany przez NTS
piątek, 16 czerwca 2017 12:29

IMG 5295W pierwszym dzisiejszym meczu Nakło rozegrało trzeci mecz grupowy, w którym przeciwnikiem był Gorzów. Nakielanie wygrali bez większych problemów 2:0.

Mecz skutecznym atakiem rozpoczął Borys Leppert. Później uczniowie nakielskiej Trójki grali skutecznie zarówno w bloku, zagrywce jak i obronie, i dzięki temu szybko wyszli na prowadzenie 11:2. Do końca seta przeciwnicy nie podjęli walki i przegrali gładko do 10.

W drugiej odsłonie trener Artur Sierzchuła dysponował do gry zmienników. Po wyrównanym początku Gorzów prowadził nawet 9:8, ale po kilku kolejnych Nakło wygrywało już 18:12. Do końca seta nakielanie nie stracili prowadzenia i wygrali do 21.

Nakło - Gorzów 2:0 (25:10, 25:21)

Nakło: Krzysztof Baran, Antoni Kwasigroch, Jakub Jaruzal, Jakub Czerwiński, Filip Kuczkowski, Maciej Świtalski, Piotr Szarszewski oraz Borys Leppert, Dorian Płócienniczak, Borys Tacikowski, Jakub Ziółkowski, Mateusz Grudzinski. Trener: Artur Sierzchuła.

Kolejny mecz Nakło rozegra już w grupie finałowej. O 16:00 zmierzy się z Wrocławiem.