Obóz Łasko 2017 Drukuj
odsłon: 743
Wpisany przez NTS   
niedziela, 03 września 2017 10:56

IMG 7604W dniach od 21 do 28 sierpnia odbył się obóz sportowo - profilaktyczny zorganizowany przez Gimnazjum nr 3 i klub NTS Trójka.
Przez 8 dni zawodniczki oraz zawodnicy NTS Trójka w wieku od 5 do 15 lat (od przedszkola siatkarskiego, przez szkółkę do młodzika i kadeta) przebywały w ośrodku „Farma Kalina" w Łasku (zachodniopomorskie).

Program obozu był zróżnicowany. Codziennie odbywały się treningi w terenie i na sali, ale były również zajęcia rekreacyjne na dmuchanych zjeżdżalniach, gry terenowe i wypoczynek nad jeziorem w Ostromęcku. Na terenie ośrodka dzieci mogły korzystać z boisk do piłki nożnej i siatkówki, rowerów oraz łowienia ryb. W programie obozu był również wyjazd do aquaparku w Gorzowie Wielkopolskim, ognisko i dyskoteka. Wieczorami zorganizowane było wspólne kibicowanie Polakom grającym przeciwko Serbii i Finlandii na Mistrzostwach Europy w siatkówce. Grupa najstarszych chłopców wzięła udział w gminnym turnieju siatkówki w Górznie i zajęła tam II miejsce. Realizowano również program profilaktyki, który obejmował wszystkie grupy w odrębnych tematykach zagadnień.

Wyjazd możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle.

Zdjęcia z obozu można obejrzeć tutaj

 

Najbliższe mecze w Nakle

 Kadeci

 AMAN NTS Trójka Nakło
BKS Chemik II Bydgoszcz

sobota, 16 grudnia, godz. 10:00
sala ZS-P nr 3 w Nakle


 II liga

Womix NTS Trójka Nakło
SPS Dragon Dobre

sobota, 16 grudnia, godz. 16:00
sala ZS-P nr 3 w Nakle

Sponsorzy

BS Nakło

S.O.S.

sos

s2