II liga. Womix przegrywa u siebie z Treflem Lębork. Drukuj
odsłon: 1017
Wpisany przez NTS   
niedziela, 08 października 2017 15:51

img 8140

W sobotę 7 października drugoligowy zespół WOMIX NTS Trójka Nakło rozegrał inauguracyjne spotkanie z Treflem Lębork przed własną publicznością. Niestety NTS poniósł porażkę 1:3.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia ze strony gospodarzy, którzy szybko wyszli na prowadzenie 8:4. W połowie seta Trefl zbliżył się na 2 punkty (15:13), ale dzięki skutecznej grze w ataku NTS wygrał pewnie pierwszą partię do 21.

W drugim secie role się odwróciły. Goście zaczęli od prowadzenia 5:0. Do stanu 3:11 NTS zdobywał punkty tylko po błędach przeciwnika. W drugiej fazie seta Womix mozolnie odrabiał straty do stanu 11:16. Później goście zdobyli 4 punkty z rzędu i było już 11:20. Trener Zieliński próbował zmienić grę, wprowadzając do gry zmienników. NTS jednak nadal miał problemy ze swoją skutecznością i przegrał do 16.
W trzeciej partii, od początku trwała walka punkt za punkt do stanu 5:5. Później Trefl zanotował 5-punktową serię i było już 5:10. NTS zaczął odrabiać straty, aż w końcówce doprowadził do remisu 20:20. Niestety, lepsza gra gości z Lęborka na siatce sprawiła, że to oni mogli się cieszyć z wygranej w trzeciej partii do 22. W czwartej odsłonie gra nakielan nie uległa poprawie i to goście z Lęborka mogli się cieszyć z wygranego seta do 19
a tym samym całego meczu.

Po meczu trener WOMIX NTS Trójka Nakło Kacper Zieliński powiedział:
To był nasz pierwszy mecz i mimo, że nie zagraliśmy do końca tego co potrafimy, to widzę w naszej grze wiele pozytywów. Wierze, że w trakcie sezonu bardziej się zgramy i z meczu na mecz będziemy grali co raz lepiej. Przy okazji chciałem podziękować kibicom za tak liczne przybycie, odczuliśmy bardzo pozytywnie ich wsparcie. Mam nadzieje, że w przyszłości będziemy wspólnie świętować zwycięstwa naszego zespołu.


WOMIX NTS Trójka Nakło 1:3 Trefl Lębork (25:21, 16:25, 22:25, 19:25)


Womix: Denys Marchenko (4), Patryk Kurowski (8), Dominik Zieliński (11), Mateusz Wołowicz (4), Filip Kuczkowski(3), Piotr Zieliński (3), Mateusz Kiersznicki oraz Wojtek Kozłowski (9), Michał Blige, Krzysztof Baran, Maciej Świtalski, Jakub Majewski, Waldemar Wnuk.

 

Kolejne spotkanie NTS rozegra w sobotę 14 października na wyjeździe ze Stalą Grudziądz.

Zdjęcia z sobotniego meczu: https://photos.app.goo.gl/6FwXTZkt1NvFNj1j1

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).


 

 

Najbliższe mecze w Nakle

 Kadeci

 AMAN NTS Trójka Nakło
BKS Chemik II Bydgoszcz

sobota, 16 grudnia, godz. 10:00
sala ZS-P nr 3 w Nakle


 II liga

Womix NTS Trójka Nakło
SPS Dragon Dobre

sobota, 16 grudnia, godz. 16:00
sala ZS-P nr 3 w Nakle

Sponsorzy

BS Nakło

S.O.S.

sos

s2