Drukuj
odsłon: 586
Wpisany przez NTS
poniedziałek, 04 grudnia 2017 06:22

img 0388W sobot 2 grudnia WOMIX NTS Trjka Nako rozegra kolejny mecz w ramach II ligi PZPS. Tym razem grali na wyjedzie z Treflem Lbork, wyjtkowo na treningowej hali Ergo Areny w Gdasku. Niestety, nakielanie przegrali 3:1 i nie powikszyli swojego dorobku punktowego w tabeli.

Od pocztku I seta gocie przejawiali wiksz inicjatyw w tym spotkaniu i zwyciyli tego seta do 20. Niestety, w nastpnych trzech setach, to gospodarze byli lepsi pod kadym wzgldem siatkarskiego rzemiosa i to oni wygrali cae spotkanie 3:1 i zainkasowali kolejne punkty do ligowej tabeli, natomiast NTS utrzyma si na pitej pozycji w tabeli.

Trener Kacper Zieliski po meczu powiedzia:
?Mecz zaczlimy dobrze, walczylimy, wida byo zaangaowanie. Przeciwnicy popeniali w miar duo bdw i dziki temu wygralimy seta. Od drugiego przeciwnik popenia mniej bdw, gra dobrze w obronie i wykorzystywa swoje kontry. W kolejnych setach przeciwnik dokada zagrywka w odpowiednich momentach i dziki temu wygra cay mecz. Mimo e grali tam zawodnicy Plusligowi w naszym odczuciu mecz by do wygrania przez co mamy duy niedosyt. Mamy nadziej e odku si w najbliszym spotkaniu u siebie z Grudzidzem. Przy okazji chciabym serdecznie pozdrowi naszych kibicw, ktrzy s z nami na dobre i na ze."

Trefl Lbork ? Womix NTS Trjka Nako 3:1(20:25, 25:15, 25:18, 25:21)

WOMIX: Kozowski Wojtek (kpt), Woowicz Mateusz, Dominik Zieliski, Marchenko Denys, witalski Maciej, Zieliski Piotr, Mateusz Kiersznicki (L) oraz Kurowski Patryk, Kuba Majewski, Baran Krzysztof i Waldemar Wnuk.

Inne wyniki w grupie:

KS Stal Grudzidz -SPS Dragon Dobre 3:1 (25:19, 19:25, 25:17, 25:21)
SMS Police - LUKS WILKI Wilczyn 0:3 (17:25, 14:25, 22:25)
UKS OPP Powiat Koobrzeski Koobrzeg - GKS Stoczniowiec Gdask 1:3 (20:25, 25:18, 23:25, 23:25)

W sobot 9 grudnia Womix NTS Trjka Nako podejmie na wasnym parkiecie dobrze znany Stal Grudzidz, ktry w tej kolejce wygra 3:1 z Dragonem Dobre. Mecz rozpocznie si o 17:00 w ZS-P nr 3 w Nakle.