odsłon: 596
Wpisany przez NTS
niedziela, 10 grudnia 2017 23:26

IMG 0117

W niedziel 10 grudnia 2017 roku w Bydgoszczy odby si turniej Wojewdzkiej Ligi Piki Siatkowej Modzikw. Wystpiy druyny: Chemik II Bydgoszcz, NTS Trjka Nako i Stal Grudzidz. Pierwszy mecz z Chemikiem zawodnicy NTS rozpoczli ospale i nerwowo.

Lepsza gra w drugiej czci pierwszej odsony pozwolia dogoni przeciwnika, ktry jednak okaza si skuteczniejszy w kocwce seta. Drugi i trzeci set to spokojna gra zawodnikw NTS i wygrana 2:1.
Wynik meczu NTS Trjka - Chemik II Bydgoszcz 2:1 (28:30, 25:10, 15:7).

Drugie spotkanie ze Stal Grudzidz to inny obraz gry - gracze NTS rozpoczli nerwowo i nieskutecznie popeniajc du ilo bdw wasnych. Z kolei chopcy z Grudzidza zagrali walecznie i z wielkim powiceniem.
Wynik meczu NTS Trjka - Stal Grudzidz 1:2 (22:25, 26:24, 11:15).

NTS Trjka Nako wystpi w skadzie: Mateusz Grudziski kapitan, Bartosz Kalinowski libero, Mateusz Bruski, Filip Figura, Bartosz Jaruzal, Dionizy Kosmalski, Nicolas Marasz, Filip Nowaczewski, Jeremiasz Wika. Trenerem zespou jest Krzysztof Benenowski