Drukuj
odsłon: 692
Wpisany przez Antoni Kwasigroch
niedziela, 17 grudnia 2017 00:32

W sobot 16 grudnia w Sali ZSP nr 3 w Nakle nad Noteci kadeci NTS Trjka Nako rozegrali swj trzeci mecz w wojewdzkiej lidze KPZPS, a pierwszy na wasnym parkiecie. Podejmowali BKS Chemik Bydgoszcz II, z ktrym w pierwszej rundzie zwyciyli 3:0 w Bydgoszczy. Rwnie w t sobot nakielanie gadko zwyciyli inkasujc atwe trzy punkty.

Od pierwszego seta modzi siatkarze osignli wysok przewag nad rywalami (8:3, 10:4). Dobre akcje ze rodka Huberta Kwiatkowskiego i rozegranie Krzysztofa Barana uatwiy zadanie skrzydowym, ktrzy bardzo czsto atakowali na pojedynczym bloku. AMAN NTS spokojnie dowiz tak rnic w punktach do koca seta zwyciajc 25:12. Kolejna partia to rwnie dobra gra zespou z Naka przy sporej liczbie bdw Chemika. Druga odsona miaa bardzo podobny przebieg jak w pierwszym secie, tylko nakielanie wygrali jedenastoma oczkami. Mimo, e w trzeciej i jak si pniej okazao ostatniej partii, NTS nie gra ju tak dobrze jak w dwch pierwszych, pewnie wygrali j rwnie do 14 i tym samym cay mecz 3:0. Najwicej punktw zdoby Maciej witalski, zdobywajc 14 oczek.

Kolejny mecz AMAN rozegra w Nakle 18 stycznia z teoretycznie lepsz druyn Chemika Bydgoszcz. Jeli nakielanie chc liczy si w walce o mistrzostwo wojewdztwa, powinni wygra to spotkanie. Ju dzi zapraszamy na to spotkanie!

AMAN NTS Trjka Nako zagra w skadzie: Krzysztof Baran (kpt), Maciej witalski, Hubert Kwiatkowski, Mateusz Grudzinski, Jakub Kiersznicki, Piotr Szarszewski, Antoni Kwasigroch oraz Filip Staniszewski, Mateusz Waoszyski, Dorian Pcienniczak, Borys Tacikowski. Trenerem druyny jest Artur Sierzchua.