II liga M: Womix wygrywa z Dragonem Dobre. Drukuj
odsłon: 633
Wpisany przez NTS
niedziela, 17 grudnia 2017 21:48

img 1690W sobot 16 grudnia Womix NTS Trjka Nako rozegra swoje kolejne spotkanie w ramach II ligi pierwszej grupy PZPS. Tym razem do Naka przyjecha Dragon Dobre. Nakielanie wygrali 3:0 i pewnie zdobyli trzy punkty do ligowej tabeli.

Spotkanie lepiej zaczli nakielanie. Dua skuteczno na siatce sprawio, e na tablicy wynikw byo 13:9. Gocie z Dobrego dzielnie walczyli i doprowadzili do remisu 20:20. W kocwce NTS zachowa wicej spokoju i pewnie wygra tego seta do 22. Warto doda, e nakielanie w tym secie zdobyli 16 punktw z wasnego ataku.

W drugiej odsonie gocie zaczli od prowadzenia 4:2. Pniej lepszy okres gry NTS-u sprawio, e to on wyszed na prowadzenie 9:6. Po czasie wzitym przez trenera goci, Dobre doprowadzio do remisu 11:11. W kolejnej fazie seta nakielanie wyszli na prowadzenie 18:16. Dragon nie odpuszcza i cay czas walczy o zwycistwo w tym secie. Jednak do koca seta NTS kontrolowa przebieg spotkania i wygra tego seta do 23.

W trzeciej partii do stanu 12:13 trwaa walka punkt za punkt. Kolejne trzy akcje zdoby Womix i wyszed na dwupunktowe prowadzenie w tym secie 15:13. Do koca gospodarze nie oddali prowadzenia i pewnie wygrali t parti do 20 a w caym spotkaniu 3:0.

MVP spotkania: Dominik Zieliski (WOMIX NTS Trjka Nako)

Po meczu kapitan druyny Wojciech Kozowski powiedzia: ?Zaoylimy sobie eby przede wszystkim nie lekceway przeciwnika oraz narzuci swj styl gry. Wiedzielimy take czego moemy si spodziewa. Mimo sabszych fragmentw i kilku niepotrzebnych bdw indywidualnych, udao nam si zwyciy bez straty seta, co cieszy. Dla mnie osobicie najwaniejsze jest to, e potrafilimy utrzyma skupienie przez cae spotkanie. We wczeniejszych spotkaniach naszym problemem bya gra przeplatana dobrymi i bardzo sabymi momentami. Udao nam si to w kocu ustabilizowa. Na koniec w imieniu caej druyny dzikuje kibicom za doping i wsparcie. Pozdrawiam.?

WOMIX NTS Trjka Nako ? SPS Dragon Dobre 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

WOMIX: Woowicz Mateusz (5), Kozowski Wojtek(kpt) (10), Kurowski Patryk(6), Dominik Zieliski (18), witalski Maciej(7), Zieliski Piotr (5), Mateusz Kiersznicki (L) oraz Krzysztof Baran, Kuba Majewski i Waldemar Wnuk.

Aktualnie WOMIX NTS Trjka Nako awansowa na 5 miejsce w tabeli II ligi pierwszej grupy PZPS.
Zobacz tabel.

Kolejne spotkanie NTS rozegra dopiero po nowym roku, 7 stycznia na wyjedzie z SMS Police, ktre przegrao w tej kolejce ze Stal Grudzidz 3:1.