Drukuj
odsłon: 813
Wpisany przez NTS
wtorek, 26 grudnia 2017 19:49

logo popr3W najbliszy czwartek i pitek 28 i 29 grudnia w sali ZSP3 w Nakle odbdzie si XII Oglnopolski Turniej Siatkwki o Puchar Waciciela Firmy AMAN. Nako odwiedz zespoy z Darowa, Malborka i Gdaska. Mecze rozpoczn si w czwartek o 12:30 i z przerw obiadow potrwaj do okoo 20:30. Mecze pfinaowe i finaowe odbd si w pitek od godziny 10:00. Fina planowany jest okoo godziny 13:15.

W czwartek zespoy zagraj midzy sob "kady z kadym" 3 sety bez wzgldu na wynik. Mecze pfinaowe rozegrane zostan do dwch wygranych setw, a finaowe - do trzech wygranych.

13:15   mecz o 1. miejsce

Turniej organizuje klub NTS Trjka Nako wsplnie z Urzdem Miasta i Gminy Nako, Zespoem Obsugi Owiaty i Rekreacji w Nakle oraz Zespoem Szkolno - Przedszkolnym nr 3