Turniej ligowy młodzików w Nakle Drukuj
odsłon: 481
Wpisany przez NTS
niedziela, 14 stycznia 2018 23:22

IMG 3414W niedzielę 14 stycznia w hali ZSP 3 w Nakle odbył się turniej Wojewódzkiej Ligi Piłki Siatkowej Młodzików, w którym uczestniczyły: NTS Trójka Nakło, BKS Chemik Bydgoszcz i Koset Grudziądz.
Pierwsze spotkanie rozegrały NTS Trójka Nakło i BKS Chemik Bydgoszcz.

Po trudnym początku seta (0:6) młodzi siatkarze NTS zagrali walecznie, odważnie w zagrywce doprowadzając do prowadzenia 5 punktami. Jednak błędy w końcówce seta oraz bardzo solidna gra chłopców z Chemika spowodowały, że to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa w pierwszej odsłonie. Drugi set to poprawna gra zawodników z Bydgoszczy, ciągłe powolne budowanie przewagi i w efekcie zwycięstwo w meczu.

NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Bydgoszcz 0:2 (24:26, 17:25).

W drugim meczu spotkały się drużyny BKS Chemik Bydgoszcz i Koset Grudziądz. Po zaciętym i widowiskowym pojedynku zwyciężyli młodzi siatkarze z Grudziądza.

BKS Chemik Bydgoszcz - Koset Grudziądz 1:2 (25:14, 20:25, 8:15)

Trzeci mecz NTS Trójka Nakło - Koset Grudziądz rozpoczął się wyrównaną walką. Przy stanie 23:23 dwa banalne błędy zawodników NTS kosztowały przegranego seta. Druga odsłona bez historii, siatkarze Kosetu wygrali wysoko do 8.

Koset Grudziądz - NTS Trójka Nakło 2:0 (25:23, 25:8).

NTS Trójka Nakło wystąpił w składzie: Mateusz Grudzinski kapitan, Mateusz Bruski, Fabian Czajkowski, Filip Figura, Bartosz Jaruzal, Nicolas Marasz, Filip Nowaczewski, Jeremiasz Wika. Trenerem zespołu jest Krzysztof Benenowski.