NLS 2017/2018

Patronat medialny

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

NTS zagrał z WOŚP. Drukuj
odsłon: 903
Wpisany przez NTS   
niedziela, 14 stycznia 2018 23:29

IMG 3664Dzięki pomysłowi Adriana Giersa i Tomasza Maracha zawodnicy NTS-u pierwszy raz zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przy współudziale wielu osób na sali sportowej w Trójce odbył się mecz siatkarzy ze "starego składu" z obecnymi II-ligowymi zawodnikami. Rozegrano 4 sety, a w przerwach Sławomir Siciński poprowadził konkursy i licytacje. Swoją obecnością imprezę uświetnił Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią - Sławomir Napierała, który wykonał też pierwszą zagrywkę w meczu.

 

Mimo, że mecz nie był porywającym widowiskiem stojącym na niebotycznym poziomie, to kibice mogli obejrzeć ładne akcje "na poważnie" przeplatane nietypowymi zagraniami, jak na przykład poczwórny dziurawy (sic!) blok. Po pierwszym secie 5 osób z publiczności wzięło udział w konkurskie na celność zagrywki. Wylicytowano też bluzę NTS-u. Po II secie rozegrano "Konkurs Gwoździa", w którym wygrał wychowanek NTS-u obecnie grający w Łucznicce Bydgoszcz - Jakub Rohnka. Po tym konkursie wylicytowano gadżety przekazane przez Łuczniczkę. Siatkarze bawili się dalej na boisku, a po skończonym kolejnym secie odbył się konkurs dla dzieci. Wszystkie otrzymały koszulki klubowe. W ostatniej konkurencji gościnnie wystąpił burmistrz, a wygraną bluzę zlicytowano na rzecz WOŚP.

Na parkieci wystąpili (w kolejności alfabertcznej): Baran Krzysztof, Blamowski Łukasz, Chmara Dawid, dwaj kibice, Giers Adrian, Górecki Michał, Grudzinski Mateusz, Kiersznicki Mateusz, Kurowski Patryk, Kwasigroch Antoni, Majewski Jakub, Manowski Andrzej, Marach Tomasz, Marciniak Tomasz, Michał Nowak, Napierała Sławomir, Piniarski Tomasz, Rogaliński Mateusz, Rohnka Adrian, Rohnka Jakub, Sierzchuła Artur, Świtalski Maciej, Tomczyński Maciej, Zieliński Kacper.

 Obszerna fotorelacja: https://photos.app.goo.gl/7UekXQ9l3HyQ4jM02

 

Sponsorzy

BS Nako

S.O.S.

sos

s2