Młodzicy wygrywają u siebie. Drukuj
odsłon: 589
Wpisany przez NTS
niedziela, 28 stycznia 2018 19:59

IMG 0117W niedzielę 28 stycznia w hali ZSP 3 w Nakle odbył się turniej Wojewódzkiej Ligi Piłki Siatkowej Młodzików, w którym uczestniczyły: NTS Trójka Nakło, BKS Chemik II Bydgoszcz oraz Spartakus Lniano. Pierwsze spotkanie rozegrały BKS Chemik II Bydgoszcz i Spartakus Lniano.

Młodzi siatkarze Chemika szybko wyszli na prowadzenie (8:0) dzięki trudnej zagrywce swojego rozgrywającego. Osiągnęli przewagę w każdym elemencie i wygrali pierwszego seta 25:6. Drugi set przebiegał podobnie, zawodnicy z Bydgoszczy kontrolowalo grę (9:2, 15:6).

BKS Chemik II Bydgoszcz - Spartakus Lniano 2:0 (25:6, 25:12).

W drugim meczu spotkały się drużyny NTS Trójka Nakło i Spartakus Lniano. Chłopcy z Lniana mieli problemy z przyjęciem naszej dość trudnej zagrywki, zawodnicy z Nakła przeważali w każdym elemencie.

NTS Trójka Nakło - Spartakus Lniano 2:0 (25:13, 25:8)

Trzeci mecz NTS Trójka Nakło - BKS Chemik II Bydgoszcz rozpoczął sięwyrównaną walką. Przy stanie 15:15 zagrywki Jeremiasza Wiki utrudniły przyjęcie zawodnikom Chemika. Siatkarze NTS-u skoncentrowani doprowadzili do wygranej w pierwszym secie. Druga odsłona rozpoczęła się od kilku błędów zawodników z Nakła. Jednak w środkowej fazie seta doprowadzili oni do wyrównania, a trudne zagrywki Mateusza Grudzinskiego, Jeremiasza Wiki i Filipa Figury spowodowały błędy przeciwników i wyjście na prowadzenia NTS, a w konsekwencji wygranie meczu.

NTS Trójka Nakło - BKS Chemik II Bydgoszcz 2:0 (25:21, 25:20)

NTS Trójka Nakło wystąpił w składzie: Mateusz Grudzinski kapitan,Mateusz Bruski, Filip Figura, Bartosz Jaruzal, Bartosz Kalinowski, Nicolas Marasz, Filip Nowaczewski, Jeremiasz Wika. Trenerem zespołu jest Krzysztof Benenowski.