Świetny początek NTS-u Drukuj
odsłon: 589
Wpisany przez NTS
czwartek, 01 marca 2018 17:16

IMG 7735O godzinie 16:00 meczem pomiędzy Nakłem i Kielcami rozpoczął się Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów. Gospodarze zaczęli świetnie - wygrali pewnie 3:0.

Od początku meczu na parkiecie dominowali gospodarze. Szybko objęli prowadzenie 3:1 i 8:3. Seria kolejnych punktów zdobywanych przez gospodarzy dała prowadzenie 19:3, a set zakończył się wygraną do 5. W drugim i trzecim secie obraz gry nie uległ zmianie. NTS dominował na parkiecie wygrywając odpowiednio do 7 i 15.

AMAN NTS Trójka Nakło - DMKS Plas Kielce 3:0 (25:5, 25:7, 25:15)

NTS: Krzysztof Baran, Mateusz Grudzinski, Maciej Świtalski, Hubert Kwiatkowski, Jakub Czerwiński, Antoni Kwasigroch, Piotr Szarszewski oraz Mikołaj  Wlazły, Borys Tacikowski, Dorian Płócienniczak, Mateusz Wałoszyński, Jakub Kiersznicki. Trener: Artur Sierzchuła

DMKS: Mikołaj Wojnowski, Kacper Maślak, Piotr Garnuszewski, Mikołaj Kubik, Bartłomiej Roguz, Maciej Piątek, Michał Pawełczyk oraz Aleksander Szafraniec, Łukasz Rafalik.