NLS 2017/2018

Patronat medialny

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Nabór do siatkarskiej klasy sportowej. Drukuj
odsłon: 228
Wpisany przez NTS   
poniedziałek, 12 marca 2018 00:08

kl sport 2018 2mSerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów obecnych klas III oraz IV Szkół Podstawowych oraz ich rodziców na spotkanie naborowe do klas sportowych o profilu piłka siatkowa. Odbędzie się ono w świetlicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle w dniu 20.03.2018r. o godzinie 18:00.

 

Od września, nowego roku szkolnego 2018/2019, planujemy kontynuację szkolenia dzieci we współpracy z klubem NTS Trójka. W tworzonej klasie sportowej uczniowie będą mieli zwiększoną liczbę zajęć w-f, które będą przeznaczone na kształtowanie ogólnej sprawności oraz ukierunkowanych umiejętności siatkarskich.
Jako jeden z trzech ośrodków w województwie klub i szkoła biorą udział w projekcie PZPS-u - Siatkarskie Ośrodki Szkolne (SOS), dzięki czemu obecni uczniowie osiągają wielkie sukcesy w skali ogólnopolskiej.
Uczniowie klas sportowych w Trójce zdobyli w ostatnich latach m.in. Mistrzostwo Polski w Siatkówce Plażowej oraz brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików, a w ostatnim roku nasi siatkarze byli najlepsi wśród wszystkich szkół gimnazjalnych w Polsce i będą walczyć o tytuł Mistrza Świata szkół.
Zawodnicy w trakcie szkolenia uczestniczą też w licznych turniejach ogólnopolskich oraz obozach sportowych.
Organizując te zajęcia, pragniemy zachęcić dzieci do sportu jakim jest siatkówka, a jednocześnie wykorzystać potencjał motoryczny dzieci (wzrost, skoczność) bardzo często marnowany w innych dyscyplinach.

Nie obawiaj się! Zostań Mistrzem razem z nami! Dołącz do nas już teraz!

W razie dodatkowych pytań zapraszamy rodziców do kontaktu z koordynatorem SOS w Nakle -Arturem Sierzchułą - tel. 501 66 99 13 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

kl sport 2018 2

 

Sponsorzy

BS Nako

S.O.S.

sos

s2