Młodzicy zakończyli sezon Drukuj
odsłon: 194
Wpisany przez NTS
niedziela, 25 marca 2018 20:35

IMG 0117W niedzielę 25 marca na hali Chemika w Bydgoszczy odbył się ostatni w sezonie 2017/2018 turniej Wojewódzkiej Ligi Piłki Siatkowej Młodzików. W zawodach wystartowały BKS Chemik II Bydgoszcz, Stal Grudziądz oraz NTS Trójka Nakło.

Pierwszy mecz rozegrali gospodarze turnieju ze Stałą Grudziądz. Chemicy szybko zwyciężyli 2:0 (25:15, 25:16).

W drugim spotkaniu zagrały drużyny Stal Grudziądz i NTS Trójka Nakło. Pierwszy set przebiegał pod wyraźne dyktando siatkarzy NTS, a efektownym blokiem zakończył go Jeremiasz Wika. Drugi set w wykonaniu zawodników NTS był bardziej nerwowy lecz również zwycięski.
Stal Grudziądz - NTS Trójka Nakło 0:2 (12:25, 20:25).

W meczu numer trzy spotkały się zespoły BKS Chemik II Bydgoszcz i NTS Trójka Nakło. Set pierwszy był bardzo zacięty, pełen interesujących akcji. Dwa proste błędy nakielskich siatkarzy w końcówce partii spowodowały przegraną do 23. W drugim secie zawodnicy Chemika osiągnęli przewagę w każdym elemencie i w efekcie wygrali do 17.
BKS Chemik II Bydgoszcz - NTS Trójka Nakło 2:0 (25:23, 25:17).